Vamzdinės sniego užtvaros visų tipų stogo stangoms

Artėjant žiemai pats metas pagalvoti apie sniego apsaugos priemones. Sniego apsaugos ant stogų įrengiamos, kad sniegas ir ledas nenuslystų ir nesužalotų žmonių bei nesugadintų turto. Priklausomai nuo stogo tipo ir susikaupusio sniego bei ledo kiekio, yra įvairių tipų sniego apsaugos. 

Sniego užtvaros – tai priemonės naudojamos siekiant užkirsti kelią pavojingoms situacijoms, kurias gali sukelti nuo stogo krintantis sniegas ir ledas. Dažnai girdime iš klientų, kad žiemą sniegas pridaro materialinių nuostolių, kuomet nėra sumontuotos sniego užtvaros. Mūsų sukurtas produktas, skirtas visų tipų stogo dangoms. Sniego užtvaros yra sukurtos taip, kad jas būtų lengva montuoti ir atrodytų estetiškai prie bendro namų eksterjero vaizdo.

Sniego užtvaras reikia naudoti ant stogų, kurių stogo nuolydis yra 1:8 (7°) ar didesnis. Sniego užtvaros turi būti statomos virš stogo mūrloto (nr. 7), kad sniego apkrova būtų nukreipta į laikančiąsias konstrukcijas.

Gaminame sniego užtvaras šių tipų stogams: klasikiniam, akmens skalūnui, čerpiniam, šiferiniam, skardinei čerpei. 

Svarbu paminėti, kad klasikinės ir metalinės čerpės stogo dangoms, pilkos spalvos sniego užtvaras palaikome vietoje. Tai reiškia, kad jas galėsite įsigyti vos atvykus į „Skardos sprendimai“ ofisą bei nereikės laukti, kol produktas bus pagamintas.

Nuoroda į mūsų siūlomas sniego užtvaras: https://skardossprendimai.lt/product-category/sniego-uztvaros/

Medžiaga:

  • Sniego užtvaros vamzdžio medžiaga yra cinkuotas konstrukcinis plienas
  • Sniego apsaugos vamzdžio diametras 21,3 mm, storis 2,3mm
  • Tvirtinimo kojos storis 2,0mm, ilgiai: 280/350mm, 380mm, 550mm.

Spalvos:

  • Pats vamzdis padengtas cinku
  • Galimas dažymas milteliniu būdų pagal RAL spalvų paletę
  • Padengimas gali būti blizgus, matinis, su struktūra

Privalumai:

  • Apsauga nuo krintančio sniego ir ledo: dėl sniego ir ledo svorio jūsų latakai gali sulinkti, lūžti ir galiausiai atsiskirti nuo jūsų namų. Masyvios sniego čiuožyklos taip pat gali sugadinti objektus, esančius tiesiai po Jūsų stogu. Sniego apsaugai padeda to išvengti, nes sudaro barjerą tarp sniego ir ledo bei jūsų latakų.
  • Apsisaugokite nuo stogo pažeidimų: užšalimo ir atšilimo ciklų metu prie stogo dangos gali prisitvirtinti sniegas ir ledas, kuris čiuoždamas nuo stogo gali kartu nusinešti ir dalį stogo dangos. Sniego užtvaros padeda išvengti žalos stogams, paskirstydami sniego ir ledo svorį didesniame plote, todėl sumažėja žalos rizika.
  • Sutaupykite priežiūros išlaidas: pagerinkite savo namo konstrukcijos patvarumą ir išvengsite brangaus remonto, įrengdami sniego užtvaras.
  • Sumažinta atsakomybė: sniegui ar ledui krentant nuo stogo, galima rimtai susižaloti. Sniego užtvaros gali padėti sumažinti atsakomybės riziką, jei kas nors būtų sužeistas jūsų nuosavybėje.

Sniego užtvarų montavimas

Sniego apsaugos įrengimas yra paprastas procesas, kurį galima atlikti vos keliais žingsniais. Visuomet klientams duodame instrukcijas, kaip taisyklingai montuoti sniego užtvaras, atsižvelgiant į skirtingas stogo dangas.

1. Nuspręskite, kokio tipo sniego apsauga geriausiai tinka jūsų stogo dangų sistemai ir įsigykite reikiamą kiekį.

2. Nustatytumėte geriausią užtvarų montavimo vietą. Jos turi būti montuojamos maždaug 1m nuo karnizo linijos.

3. Sumontuokite apsaugas vadovaudamiesi gamintojo instrukcijomis. Būtinai naudokite tinkamas stogo dangos sistemos tvirtinimo detales.

4. Reguliariai tikrinkite apsaugas, kad įsitikintumėte, jog jos yra saugios ir geros būklės.

Jei montuojate sniego užtvaras pats, geriausia pasikonsultuoti su profesionaliais stogdengiais, kad įsitikintumėte, jog apsaugos yra tinkamai sumontuotos ir jūsų stogas yra apsaugotas nuo didelio sniego ir ledo kaupimosi.Išsamiau apie sniego užtvaras galite pamatyti: