Skardinės tvoros – kokybiškas ir ilgaamžis Jūsų pasirinkimas

Viena populiariausių tvorų rūšių šiuo metu yra žaliuzi tipo, kadangi šis tipas yra nereiklus priežiūrai ir pasižymi greitu montavimu. Taip pat, tiek tvorų gamintojai, tiek jų pirkėjai mano, kad žaliuzi tipo tvoros yra puiki alternatyva medinėms tvoroms.

Žaliuzi tipo tvora “Private”

Horizontalios skardos elementai (lamelės), su kuriais formuojami tvoros segmentai, gaminami ant automatinių staklių pagal sukurtas programas, lankstant skardos profilius, todėl visos detalės bus vienodos ir itin tikslios. Lamelės gaminamos iš skardos lakštų, kurie padengti korozijai atspariomis medžiagomis, yra cinkuoti bei gali būti nudažyti milteliniu būdu. Tai užtikrina puikią medžiagų kokybę ir ilgaamžiškumą. Galime pasiūlyti įvairių formų, storių, šviesos pralaidumo ir spalvų tvoras, kurios atitiks Jūsų norus ir lūkesčius. Kalbat apie šviesos pralaidumą – lamelės yra jungiamos atskirais segmentais, todėl klientas gali rinktis kokiu atstumu nori jas montuoti ir taip susikurti savo individualią tvorą: pilnai uždarą, kas garantuos 100% privatumą ir saugumą, arba su šviesos tarpais.

Galime pasiūlyti rinktis tvorą iš šių turimų variantų: „eglutė“, „navi“, „private“, „eternity“, „625”, „šešiabriaunis Saturnas“, „bangos“ bei kitų lazeriu pjautų variantų.

Nuoroda į mūsų siūlomas tvoras: https://skardossprendimai.lt/skardos-lankstiniai/tvoros/

Taip pat norėtume pateikti ir atsakymus į mūsų klientams dažniausiai kylančius klausimus, tokius kaip: kokia skardinės tvoros kaina? Kaip išsirinkti tvorą? Kokia tvoros priežiūra? Tvoros montavimas?

 1. Kokia skardinės tvoros kaina?

Skardinės tvoros kaina yra labai individualus dalykas, kuris priklauso nuo kliento norų, galimybių bei svarbiausia – sklypo teritorijos dydžio. Tikslią kainą galima pasakyti tik žinant tikslius matmenis bei tvoros tipą, spalvą. Todėl kylant tokiems klausimams – kreipkitės į UAB „Skardos sprendimai“ specialistus, kurie papasakos apie skardines tvoras bei patars geriausius variantus, tinkančius būtent Jums.

 1. Kaip išsirinkti tvorą?

Renkantis tvoros tipą turite nuspręsti pagrindinius aspektus: rūšis, aukštis, ilgis, šviesos pralaidumas ir t.t. . Žinant šiuos dalykus mūsų įmonės profesionalams bus išties lengva patarti labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius tvorų variantus. Žinoma, renkantis skardinę tvorą, reikia nepamiršti atsižvelgti ir į bendrą būsimą vaizdą su aplinkos visuma – jis turi derėti, todėl renkantis tvoros spalvą, patariame ją derinti prie namo spalvų (pvz. stogo, langų rėmų, durų ir pan.). Taip pat visuomet klientams siūlome pasitarti ir su kaimynais, kad šiems dėl Jūsų tvoros pasirinkimo nekiltų įvairių nepatogumų ar problemų (pvz. jei tvora uždara, pro ją gali nepraeiti saulės šviesa reikalinga jų gėlynams).

 1. Kokia tvoros priežiūra?

Skardinės tvoros nereikalauja jokios priežiūros, kadangi jos gaminamos iš kokybiškos 0,5-0,7mm storio ARCELOR MITTAL arba SSAB skardos ir paprastai jau būna apsaugotos nuo korozijos ir kitų veiksnių, kurie gali sukelti neigiamus padarinius (skarda padengiama atspariomis medžiagomis, apsaugančiomis nuo korozijos ir yra cinkuotos). Tiesiog yra rekomenduojama reguliariai tvoras nuplauti su vandeniu, kad nuo jų paviršiaus panaikintume nusėdusias dulkes, purvą ar kitas taršias medžiagas.

 1. Tvoros montavimas.

Mūsų įmonė pasiūlys kvalifikuotus specialistus, kurie patars visais klausimais bei padės įgyvendinti Jūsų vizijas.

Apibendrinant, galime pateikti skardinių tvorų privalumus:

 • Ilgaamžiškumas (skardinė tvora tarnauja net kelis dešimtmečius)
 • Saugumas (dėl tvirtų konstrukcijų)
 • Tvirtumas, atsparumas mechaniniams pažeidimams
 • Atsparumas aplinkos sąlygoms (saulės spinduliams, drėgmei, temperatūros pokyčiams, korozijai ir t.t.)
 • Graži, moderni, stilinga išvaizda
 • Gausus tvorų asortimentas (turime įvairių formų variantus)
 • Galimybė rinktis tvorą iš norimos medžiagos (aliuminio, žalvario, corten plieno ir kt.)
 • Didelis spalvų pasirinkimas (taip pat galima rinktis ar norite blizgios, ar matinės, lygios ar ruplėtos skardos)
 • Galimybė montuoti tiek atvirą (su šviesos tarpais), tiek uždarą tvorą
 • Nesudėtingas montavimas
 • Nereikalauja papildomos priežiūros ir išlaidų (užtenka ją reguliariai nuplauti vandeniu, dėl ant paviršiaus nusėdančių dulkių, purvo ir t.t.)

Jei turite klausimų apie skardines tvoras – visuomet galite kreiptis į mūsų įmonės specialistus, kurie Jums patars ir atsakys į visus iškilusius klausimus.