Apie mus galite sužinoti ne tik iš šio straipsnio, bet ir iš mūsų kokybiškų darbų.
SKAMBINKITE MUMS +370 654 36287, info@skardossprendimai.lt

Apie mus


 

    Apie mus. Stogo danga yra vienas iš svarbesnių bet kokio namo elementų. Pasirinkti iš begalo didelės pasiūlos nėra paprasta. Mūsų jauna ir ambicinga įmonė įkurta 2015 metais. Bendraminčių žmonių, kurie per daugelį metų aktyvaus darbo įgijo patirtį privačiame sektoriuje, valstybinėse objektų bei renovacijų programose. Įgyta patirtis padės patarti mūsų brangiems Klientams pasirinkti produktą pagal norus, galimybes bei technines savybes. Prie stogo dangos yra daug papildomų elementų, kuriuos reikia tinkamai įvertinti. Svarbu nepriskaičiuoti papildomų nereikalingų detalių, kurie, kaip atmintis apie statybas, stovės rūsyje.

    Mūsų įmonė neatstovauja tam tikro žaliavos gamintojo, todėl galime Jums patarti ir pasiūlyti geriausius produktus rinkoje. Turime savo gamybos skyrių, kurio pajėgumo užtenka apdirbti iki 6 mm storio skardą. Pagal Jūsų poreikį pagaminsime standartinius ir nestandartinius gaminius iš kokybiškos skardos. Pasiūlysime Jums iš keturių variantų lietaus nuvedimo sistemų (viena iš jų mūsų gamybos). Dirbame su nerūdijančiu plienu, lankstome, valcuojame vamzdžius, gaminame parapeto kronšteinus, skardos kasetes, montažinius profilius, stogo ir sienų atitvarus, vamzdines sniego užtvaras, skardines tvoras sklypui, stogo apsaugines tvoras, bei sniego užtvaras.

    Mūsų tikslas kokybiškai atlikti užsakymus - tai bus geriausia reklama mūsų imonei UAB“ Skardos sprendimai“.

 Daugelis žmonių pervertina tai, ką jie gali pasiekti per metus, tačiau nuvertina, ką gali padaryti per dešimt.“ – Tony Robbins 

Interviu apie stogo apsaugas
https://www.youtube.com/watch?v=cvs0_fgvC-c&t=2s

Mūsų objektai

Vilniaus Universitetas
JAV ambasada Lietuvoje
Kazahstano ambasada
Parko g. 1A, Avižieniai, Vilniaus raj. LT-14198 Vilnius, Lietuva