Apie mus | Skardos sprendimai
SKAMBINKITE MUMS +370 654 36287, info@skardossprendimai.lt

Apie mus


LOGO_skardos_Sprendimai-[Recovered]

Stogo danga yra viena iš svarbesnių bet kokio namo elementas. Pasirinkti iš begalo didelės pasiūlos nėra paprasta. Mūsų jauna ir ambicinga įmonė įkurta 2015 metais. Bendraminčių žmonių, kurie per daugelis metų aktyvaus darbo įgyjo patirtį privačiame sektoriuje, valstybinėse objektose bei renovacijos programose. Įgyta patirtis padės patarti mūsų brangiems Klientams pasirinkti produktą pagal norus, galimybes bei technines savybes. Prie stogo dangos yra daug papildomų elementų, kuriuos reikia tinkamai įvertinti. Svarbu nepriskaičiuoti papildomų nereikalingų detalių, kurie kaip atmintis apie statybas stovės rusyje.

    Mūsų įmonė neatstovauja tam tikro žaliavos gamintojo, todėl galime Jums patarti ir pasiūlyti geriausius produktus rinkoje. Turime savo gamybos skyrių, kurio pajėgumo užtenka apdirbti iki 6 mm storio skardą. Pagal Jūsų poreikį pagaminsime standartinius ir nestandartinius gaminius iš kokybiškos skardos. Pasiūlysime Jums iš keturių variantų lietaus nuvedimu sistemu (viena iš jų mūsų gamybos). Dirbame su nerūdijančių plienų, lankstome, valcuojame vamzdžius, gaminame parapeto kronšteinus, skardos kasetes, montažinius profilius, stogo ir sienų atitvarus, vamzdines sniego užtvaras, skardines tvoras sklypui, stogo apsaugines tvoras, bei sniego užtvaras.

Mūsų tikslas kokybiškai atlikti užsakymus, tai bus geriausia reklama mūsų imonei UAB“ Skardos sprendimai“.

 Daugelis žmonių pervertina tai, ką jie gali pasiekti per metus, tačiau nuvertina, ką gali padaryti per dešimt.“ – Tony Robbins 


Mūsų objektai

Vilniaus Universitetas
JAV ambasada Lietuvoje
Kazahstano ambasada
Parko g. 1A, Avižieniai, Vilniaus raj. LT-14198 Vilnius, Lietuva